Перейти до основного вмісту

Раді допомогти

ЯК СТВОРИТИ ТВОРЧИЙ ЗВІТ


Нагадуємо про час “збирати каміння”. Аби не загубити здобуті (не побоїмося цього слова) вами мовні перлини, збережіть їх і передайте далі. Як зберегти результати вашої роботи, подивіться на своєрідні “шкатулки”, які виготовляє “Козацький кіш”:

УВАГА! Творчу роботу команди мають презентувати до 16 березня 2018 року. За творчу роботу команда може отримати 10 балів. Тож не баріться, обирайте один із запропонованих варіантів або власний, адже презентувати вам є що. Посилання на вашу роботу ми розмістимо в спільній презентації.

ЯК СТВОРИТИ QR-КОД

  1. Перейдіть за посиланням на відповідний сервіс.
  2. З'явиться таблиця(точніше, екран), де зліва ви маєте обрати варіант "Довільний текст" (рос."Произвольный текст").
  3. Після цього в порожнє поле впишіть визначене вами прізвище.
  4. Внизу натисніть "Створити код".
  5. Тут же його буде створено.
  6. Скопіюйте код (Увага! Не посилання, а сам код) і вставте його в повідомлення (лист чи прикріплений документ - як вам зручно).
  7. Спробуйте зчитати прізвище перед відправленням. За це завдання ви отримаєте 2 бали: один за знайдене прізвище, і ще один за створення коду. І плюс безцінні уміння кодувати будь-яку інформацію -як подарунок.

Як створити посилання на відео

1. Знайдіть у пошуковій системі необхідне вам відео, перегляньте ролик.
2. Внизу під роликом Ви бачите напис Поділитися - натискаєте на нього.
3. Вам висвітиться виділена синім кольором URL-адреса відео - скопіюйте її.
4. У документі чи в тексті електронного листа (хто як надсилає відповіді) напишіть слово 
     (назву професії, яку почули).
5. Виділіть її і натисніть на значок, що означає "вставити посилання".
6. З'явиться табличка, де буде написане ваше слово й порожній  рядок - у цей рядок
    вставляйте скопійовану URL-адресу і натисніть "Застосувати".
 Все. Ваше посилання готове.


Як створити скриншот




Коментарі

Популярні публікації

До Міжнародного дня рідної мови. Подорожуймо з нами країною Мовознавство!

Доброго дня, шанувальники рідного слова і, щиро сподіваємося, учасники цікавого заходу, що розпочнеться в переддень свята рідної мови. Ми, вчителі української мови та літератури Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, запрошуємо вас до подорожі країною Мовознавство і рідними стежками. Чи задумувалися ви коли-небудь, чому люди люблять подорожувати? Звичайно, аби дізнатися нове, більше побачити й почути. А ще хочуть переконатися, що й своє не гірше. Спробуємо впевнитися в цьому й ми. Наш маршрут проляже країною Мовознавство, яка таїть у собі незліченні скарби. Скільки ми вже знаходили їх на уроках української словесності! Та все ж у пилу забуття та, часом, і нашої недбалості не засяяли ще дорогим діамантом мовні перлини. На жаль… Адже часом і ходити далеко не треба: ось вони, поряд. Тільки зазирніть до словника, поцікавтеся в дорослих, почитайте художню книжку, перегляньте соціальний ролик чи навчальне відео - і скарби ваші. А хочете дізнатися ще більше - вирушайте з нами в подорож

Післямова... Про підсумки подорожі країною Мовознавство

Завершилася подорож країною Мовознавство. Сподіваємося, в учасників залишилися приємні враження, хоч і з присмаком втоми. Подорож і справді була не завжди легкою, проте багатою на знання. А їх, як кажуть, за плечима не носити. Більше того, знання, отримані під час цієї подорожі, варто тримати в душі, берегти в своєму серці, бо прізвища - а саме вони були предметом дослідження - є частиною духовної культури народу, історією роду. Як усе відбувалося й чим завершилося, читайте в статті "Післямова... Про підсумки подорожі країною Мовознавство" . Дякуємо всім за роботу й зацікавленість проектом!